ساعات کار کلینیک

شنبه تا پنجشنبه 9 صبح تا 20

ویرایش محتوا

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

دستگاه لیپوسونیکس برای لاغری

  • خانه
  • -
  • بلاگ
  • -
  • دستگاه لیپوسونیکس برای لاغری
 دستگاه لیپوسونیکس برای لاغری

احتمالا دستگاه لیپوسونیکس می تواند برای افرادی که اضافه وزن و یا چاقی دارند و به دنبال روش های مختلف کاهش وزن می گردند، آشنا باشد. اما اگر شما هم برای بار اول است که چنین اسمی را می شنوید و نیاز دارید تا درباره این دستگاه اطلاعات بیشتر و بهتری را به دست آورید، می توانید به مطالعه ادامه این مقاله بپردازید.

لیپوسونیکس چیست؟

لیپوسونیکس کاهش سریع چربی هابه صورت غیر تهاجمی و بدون نیاز به عمل جراحی بوده که از انرژی فراصوت متمرکز با شدت زیاد (هایفو) برای تخریب دائمی سلول های چربی استفاده می کند.

کلینیک لاغری در تهران
کلینیک لاغری در تهران

آیا کاهش چربی با دستگاه لیپوسونیکس نتیجه ای در بر دارد؟ نتایج به چه صورتی می باشد؟

بله، در صورتی که بیماران به خوبی انتخاب و پروتکل ها به درستی دنبال شده باشند، در حداقل ۹۰% موارد نتایج قابل ملاحظه می باشد. با این که نتایج متغیرند، مطالعات بالینی و آزمایشات هر دو کاهش سایز کمر به اندازه ی ۶ تا ۸ سانتی متر را در عریض ترین قسمت شکم نشان دادند. نتایج زیبایی برای بیمارانی که بعد از درمان سبک زندگی سالمی را پیش گرفته بودند بسیار خوب بود.

کاندیدای مناسب کاهش سایز با دستگاه چه کسی است؟

انتخاب بیمار مهم است، آزمایش بالینی ما به این گونه بود که لیپوسونیکس بیشتر برای افرادی مناسب است که فعال و سالم بوده و باید حداقل ۱ اینچ (۲.۵ سانتی متر) چربی در ناحیه ی شکم از دست می دادند. ما به این نتیجه دست یافتیم که بیمارانی که وزنشان نزدیک به وزن ایده آل است به بهترین نتیجه دست خواهند یافت. لیپوسونیکس بر روی همه ی رنگ های پوست می تواند عمل کند.

لاغری سریع لیپوسونیکس از کی در دسترس قرار گرفته است؟

به مدت ده سال تحقیق و بررسی بر روی لیپوسونیکس صورت گرفته است. لیپوسونیکس بی خطر بوده و بیماران از آن رضایت کامل دارند. این درمان چندین سال است که در اروپا، ژاپن، و کانادا در دسترس است. این درمان در دسامبر ۲۰۱۱ در آمریکا در دسترس قرار گرفته است.کلینیک به عنوان مجهزترین کلینیک لاغری در تهران،اولین کلینیک در ایران می باشد که این دستگاه را از آمریکا وارد کرده و از این تکنولوژی استفاده می کند.

لیپوسونیکس چگونه عمل می کند؟

لاغری سریع با لیپوسونیکس از تکنولوژی هایفو(HIFU) استفاده می کند. منبع انرژی آن مشابه فراصوت تشخیصی (diagnostic ultrasound) می باشد ولی طراحی آن به گونه ای است که نواحی خاصی را به دقت با انرژی بالا مورد هدف قرار داده و سلول های چربی را گرم و در نهایت تخریب می کند.

لاغری سریع با دستگاه Liposonix چقدر طول می کشد؟

معمولا درمان لیپوسونیکس شکم و پهلو حدود یک ساعت زمان می برد. البته این زمان به ناحیه ی تحت درمان و احتیاجات خاص متغیر خواهد بود. بیماران یک ساعت قبل از درمان باید در محل حاضر شده  تا عکس ها و اندازه گیری های مورد نیاز قبل از درمان گرفته شود.

برای کاهش سایز و لاغری با دستگاه چند جلسه لازم است؟

در یک جلسه، چربی به طور دائم از بین می رود. بیماران زیادی ۳ ماه بعد از اولین درمان برای کاهش بیشتر چربی دوباره برای لیپوسونیکس مراجعه می کنند، ولی اصولا این دستگاه برای کاهش چربی در یک جلسه بهترین بازدهی را دارد.

آیا لیپوسونیکس چروک های شل و افتاده ای بر روی پوست باقی می گذارد؟

احتمالش کم است. لیپوسونیکس بر خلاف لیپوساکشن منجر به تشکیل پوست شل و افتاده نمی شود. لیپوسونیکس نباید بر روی افرادی که سستی پوست شدید دارند صورت گیرد و در افرادی که سستی پوست خفیف دارند می توان همزمان از روش های سفت کننده ی پوست همانند ترماژاستفاده کرد.

آیا لاغری با دستگاه، سطوح ناهموار بر روی سطح پوست ایجاد می شود؟

برخلاف بسیاری از روش های لیپوساکشن، لیپوسونیکس به دلیل بکار بردن تکنولوژی منحصر به فرد اسکن کردن، سطوح ناهمواری بر روی سطح پوست ایجاد نخواهد کرد.

آیا لیپوسونیکس منجر به بالا رفتن کلسترول خون می شود؟

آزمایشات گسترده نشان داده است که هرچند لیپوسونیکس باعثتخریب چربی در ناحیه ی مورد نظر می شود، اما سطح کلسترول خون بعد از درمان در سطوح نرمال باقی می ماند.

کدام نواحی می توانند توسط لیپوسونیکس لاغر شوند؟

لیپوسونیکس برای درمان ناحیه ی شکم و پهلوها مجوز سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) را دریافت کرده است. در حال حاضر استفاده از لیپوسونیکس برای نواحی ران تحت کارآزمایی های بالینی قرار دارند.

نتایج کی ظاهر می شوند و تا چه مدت پایدار می مانند؟

اکثر افراد بعد از ۸ الی ۱۲ هفته نتیجه ی مورد نظر را مشاهده می کنند. این مدت زمان، مدت زمان لازم برای متابولیزه کردن طبیعی بافت های چربی تخریب شده توسط بدن می باشد. سلول های مورد هدف به طور دائمی تخریب می شوند ولی سلول های چربی اطراف می توانند گسترش یابند. بهترین راه برای پایدار نگه داشتن نتیجه، داشتن سبک زندگی سالم است.

دستگاه لیپوسونیکس

بعد از لیپوسونیکس ظاهر من چگونه خواهد شد؟

لیپوسونیکس روشی غیر تهاجمی است و در نتیجه نیازی به استراحت نبوده و می توانید بلافاصله کارهای روزمره ی خود را از سر بگیرید. مشاهده ی کبودی حاصل از گرما به رگ های خونی بین سلول های چربی معمول است و معمولا طی ۱ الی ۲ روز بعد از درمان ظاهر می شوند. در بسیاری از بیماران این کبودی ها بعد از دو هفته از بین می روند.

آیا لاغری سریع و کاهش سایز با Liposonix درد دارد؟

همانند بسیاری از درمان های زیبایی، بیماران ممکن است پاسخ های متفاوتی به درمان بدهند. بعضی از بیماران طی درمان با لیپوسونیکس حس خفیفی خواهند داشت در حالی که بعضی دیگر احساس ناراحتی بیشتری دارند

چه کسی لیپوسونیکس را انجام می دهد؟

در کلینیک سیب سبز به عنوان یکی از کلینیک های مجهز به این دستگاه، برای اطمینان از بی خطر بودن، این عمل توسط پزشک متخصص انجام می شود.

می توان از لیپوسونیکس به جای لیپوساکشن استفاده کرد؟

لیپوسونیکس می تواند به شما کمک کند یک سایز کم کنید ولی نمی توانید برای از دست دادن مقادیر زیاد چربی آن را جایگزین لیپوساکشن کنید.

در صورتی که از روش های دیگر لاغری استفاده کرده باشم باز هم می توانم لیپوسونیکس را انجام دهم؟

در صورتی که عمل جراحی انجام داده اید و در ناحیه ی تحت درمان جای زخم جراحی مانده باشد ممکن است لیپوسونیکس برای شما مناسب نباشد. بهترین کار این است که با پزشک خود در مورد راهکارهای موجود صحبت کنید.

هزینه ی لاغری سریع با لیپوسونیکس چقدر است؟

هزینه بسته به ناحیه ی تحت درمان متفاوت است، البته سرویس ها و خدماتی که دریافت می کنید و یا حتی مکان کلینیک و سابقه و شهرت پزشکی که این کار را انجام می دهد نیز بسیار اهمیت دارد، اما به طور کلی در کلینیک سیب سبز این موضوع مورد توجه قرار گرفته است و تا حد ممکن قیمت ها را کاهش داده اند، اما همچنان همان مقدار از کیفیت در کار را رعایت می کنند.

جمع بندی

به طور کلی استفاده از دستگاه لیپوسونیکس برای لاغری می تواند در عین داشتن مزیت های فراوان، دارای معایب زیادی نیز باشد. این موضوع برای افرادی که سابقه بیماری های مختلف و یا حساسیت ها و و محدودیت های پزشکی دارند، گزینه بسیار مهمی است. به همین دلیل بهتر اسن ضمن مطالعه این مقاله و کسب اطلاعات کامل در خصوص این روش، به پزشک نیز مراجعه کرده و مجددا با او نیز یک جلسه مشاوره داشته باشید تا از تمام جهات خیالتان راحت باشد و مشکلی برایتان به وجود نیاید.

ارسال دیدگاه

عضویت در
خبرنامه تخفیفات کلینیک

*** عضویت در خبرنامه سایت

كلینیك تخصصی سیب سبز از سال 1388 در فضایی آرام و مناسب با بهره گیری از به روز ترین دستگاههای اروپایی و آمریکایی دارای مجوز رسمی از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) و با کادری از پزشکان و متخصصین تغذیه برای بازگرداندن زیبایی و تناسب اندام شما عزیزان مشغول به فعالیت میباشد، در این مكان همه چیز به گونه ای فراهم گردیده تا شما به عنوان میهمان این مجموعه به نتیجه دلخواه برسید.

روزهای کاری

شنبه : 09.00 - 20.00
یکشنبه : 09.00 - 20.00
دوشنبه : 09.00 - 20.00
سه شنبه : 09.00 - 20.00
چهارشنبه : 09.00 - 20.00
پنج شنبه : 09.00 - 20.00
جمعه : تعطیل

تماس سریع