ساعات کار کلینیک

شنبه تا پنجشنبه 9 صبح تا 20

ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

معتبر ترین کلینیک زیبایی در تهران

  • خانه
  • -
  • پوست
  • -
  • معتبر ترین کلینیک زیبایی در تهران

بهترین کلینیک زیبایی در تهران

بهترین کلینیک زیبایی در تهران تا چند سال پیش انجام خدمات زیبایی جز تابوهای جامعه بود و افراد کمی بودند که به دنبال تغییر دائمی ظاهر و چهره خود می رفتند. نهایت کاری که ممکن است به روز ترین و روشنفکر ترین افراد انجام دهند، عمل جراحی بینی بود. امروزه اوضاع بسیار فرق کرده است، انجام کارهایی همچون تزریق ژل، تزریق چربی، هایفوتراپی، مزوتراپی، بوتاکس و ده ها روش دیگر موضوعی عادی و امری رایج در جامعه شده است که اکثرا خانم ها نیز درگیر آن هستند. در ادامه این مقاله قصد داریم تا در خصوص خدمات زیبایی انجام شده در کلینیک زیبایی در تهران به شما اطلاعاتی را ارائه کنیم.

کلینیک زیبایی در تهران

بوتاکس

اولین و شناخته شده ترین راه حل تغییر چهره در کلینیک زیبایی در تهران که معمولا با نام جوان سازی پوست نیز آن را می شناسیم تزریق بوتاکس است. توضیح مختصری درباره تزریق بوتاکس وجود دارد و آن هم در مورد ماهیت این ماده شیمیایی است.

بوتولینیم نوعی باکتری است که سمی به نام بوتولیسم را از خود ترشح می کند. این سم بسیار کشنده است و اگر در غذایی وجود داشته باشد می تواند در عرض مدت بسیار کوتاهی سبب مرگ فرد شود. پیش از آن که این سم بتواند فرد را بکشد، می تواند باعث عوارضی همچون دید دوتایی و فلج شدگی عضلات شود.

نکته کلیدی سم بوتولیسم دقیقا در همین جا یعنی عضلات فلج شده است. پوست صورت به دلیل انقباضات عضلات زیر آن و طی گذر سال ها دچار چین و چروک های ریز و درشتی می شود. در صورتی که ماهیچه های این قسمت ها را فلج کنند، چین و چروک ها نیز از بین می رود. برای فلج کردن این عضلات از سم بوتولیسم استفاده می کنند. به همین دلیل نیز نام این روش را “بوتاکس” گذاشته اند. انواع و اقسام مواد بوتاکس وجود دارد که در کلینیک زیبایی در تهران مورد استفاده قرار می گیرند.

مسلما در کلینیک های مختلف با توجه به کیفیت کار پزشک و همچنین هزینه ای که از شما دریافت می شود، کیفیت های مختلفی از مواد بوتاکس را استفاده می کنند. سعی کنید در وهله اول مطمئن شوید که مواد استفاده شده برای شما از کیفیت خوب و کافی برخوردار است. بوتاکس ها در حال حاضر ایرانی، آمریکایی، اروپایی، چینی و کره ای هستند. بوتاکس های تولید آمریکا و اروپا و پس از این دو مورد بوتاکس تولید ایران گزینه های بسیار خوبی برای استفاده محسوب می شوند که معمولا با تمام انواع سیستم های بدن ها و پوست ها سازگاری دارد.

نکات بوتاکس

چند نکته مهم در خصوص تزریق بوتاکس در کلینیک زیبایی در تهران وجود دارد که لازم است آن ها را بدانید. اولین نکته در خصوص ماندگاری و دوام بوتاکس تزریق شده به صورت است. اگر به یک نقطه از صورت چندین بار بوتاکس را تزریق کنید، عضلات آن قسمت به احتمال زیاد فلج خواهند شد. فلج شدگی دائم عضلات سبب می شود تا بوتاکس بیشتر باقی بماند و به اصطلاح تاثیر دائمی پیدا کند.

نکته دوم در خصوص عوارضی است که ممکن است بوتاکس از خود بر جا بگذارد. به دلیل تفاوت های ساختاری در پوست افراد ممکن است پوست برخی از افراد پس از انجام بوتاکس دچار سوزش، خارش و حتی التهاب و قرمزی شود که معمولا مشکل خاصی نیست و بین چند ساعت تا چند روز پس از تزریق از بین خواهد رفت.

نکته سوم در تزریق بوتاکس آن است که اگر قوانین و توصیه های لازم پس از تزریق را به درستی رعایت نکنید، به محل تزریق فشار وارد کنید، فعالیت های شدید بدنی داشته باشید و…ممکن است بوتاکس تزریق شده در ماهیچه ها و عضلات اطراف محل تزریق پخش شده و سبب فلج شدگی آن عضلات نیز شود. همین موضوع است که باعث می شود افرادی پس از انجام تزریق دچار مشکل شده و قسمتی از صورتشان شل شود.

کلینیک زیبایی در تهران

هایفوتراپی در بهترین کلینیک زیبایی در تهران

روش دوم در کلینیک زیبایی در تهران، روش هایفوتراپی است. این روش نسبت به بوتاکس جدیدتر است. اما با این حال توانسته است محبوبیت زیادی را بین مردم و به خصوص خانم ها پیدا کند. اما هایفوتراپی چیست؟ اگر بخواهیم به بیان ساده و بسیار خلاصه در مورد این روش مسائلی را بیان کنیم. باید بگوییم که هایفوتراپی در واقع روشی است که با استفاده از امواج فراصوت سعی می کنند تا پوست صورت و به طور کلی قسمت هایی از پوست که شل شدگی و افتادگی دارند را لیفت کرده و سفت کنند.

امواج فراصوتی که گفته شد با استفاده از یک اپلیکاتور بر نقطه مورد نظر پوست تابانده می شوند. این امواج هیچ چیز خاصی را به بدن تزریق یا اضافه نمی کنند، بلکه وظیفه اصلی آن ها تحریک کردن سلول های پوستی به تساخت و ترشح کلاژن بیشتر است. زمانی که کلاژن در سلول ها بیشتر ساخته شود، مسلما پوست شادابی و سفتی بیشتری پیدا می کند که می تواند در نهایت سبب جوان سازی پوست شود.

تاکنون در خصوص روش هایفوتراپی عوارض خاصی گزارش نشده است و مواردی هم که بیان شده اند تماما به صورت نادر و کم بوده اند. یکی از مهم ترین عوارضی که معمولا پس از انجام هایفوتراپی دامان بیماران را می گیرد، سوختگی هایی است که بر روی پوست بر جا می مانند. این سوختگی ها عوارض شایع و معمولی نیستند، بلکه به دلیل نگه داشتن طولانی مدت اشعه، زاویه نامناسب اپلیکاتور و همچنین ناشی بودن پزشک ممکن است اتفاق بیفتد. به همین دلیل بهتر است برای انجام این نوع از خدمات زیبایی کلینیک و مرکزی را انتخاب کنید که از این جهات مطمئن باشد.

کلینیک زیبایی در تهران

تزریق ژل

روش بعدی در کلینیک زیبایی در تهران تزریق ژل به صورت است. فیلرها، پر کننده ها و یا حجم دهنده های پوستی همگی موادی هستند که با نام عمومی و عامیانه ژل آن ها را می شناسیم. از این مواد بیشتر در مواردی همچون زمانی که ماهیچه های صورت تحلیل رفته باشند، چین و چروک بر روی پوست ایجاد شده باشد، نیاز به اصلاح فرم صورت یا کانتورینگ باشد و…استفاده می شود.

معمولا فیلر یا همان ماده ژل با نوع دائم و غیر قابل جذب یا دائم و قابل جذب در بازار وجود دارند. در کلینیک ها نیز برای بیماران استفاده می شوند. ژل های دائمی که به هیچ وجه جذب بدن نمی شوند، در ابتدا هواداران بسیار بیشتری داشتند. این ژل ها به گونه ای ساخته می شدند که طی گذر سالیان همچنان به همان فرم اولیه باقی بمانند. پس از گذشت چند سال مشخص شد که این نوع از فیلرها می توانند عوارض بسیار خطرناک و زیادی همچون عفونت های بافتی را به وجود بیاورند.

به همین دلیل امروزه استفاده از فیلرهای دائمی بسیار کاهش پیدا کرده است و معمولا افراد ترجیح می دهند تا از ژل های جذبی استفاده کنند.  اما هر ۶ ماه یا یکسال یک بار آن را مجددا ترمیم نمایند. با توجه به مواردی که بیان شد مشخص شضد که تزریق ژل نسبت به تزریق بوتاکس می تواند عوارض کمتر و با درصد خطر پایین تری را داشته باشد. با این وجود علاوه بر نیاز به تجدید و ترمیم هر چند ماه یک بار می توان گفت که خون مردگی در محل تزریق، التهاب و یا حتی عدم فرم گیری دلخواه همگی جز عوارض تزریق ژل محسوب می شود.

تزریق چربی در بهترین کلینیک زیبایی در تهران

تزریق چربی نیز که چند سالی است بسیار باب شده و در کلینیک زیبایی در تهران انجام می شود و مورد استقبال مردم قرار گرفته است، یکی از روش های جالب برای فرم دهی به صورت و همچنین کاهش میزان چین و چروک های شکل گرفته بر روی پوست است. تزریق چربی با روش تزریق بوتاکس و تزریق ژل یک شباهت اساسی و یک تفاوت اساسی تر دارد.

شباهت این روش ها با هم در تزریقی بودن آن ها و ورود یک ماده خارجی به بدن است. اما تفاوت موجود بین روش تزریق چربی و دو روش قبلی آن است که چربی های تزریق شده به بدن در واقع سلول های چربی خود فرد هستند که از قسمت های دیگر بدن همچون زیر شکم، پهلوها و پاها برداشته شده و به قسمت های مورد نظر پیوند داده می شوند.

زمانی که سلول های چربی به قسمت مورد نظر تزریق می شوند، همچون بافت طبیعی همان قسمت شده و می توانند حتی از طریق مویرگ های خونی آن قسمت از پوست نیز تغذیه شوند. معمولا تزریق چربی را با سه روش نانوفت، میکروفت و ماکروفت انجام می دهند. تفاوت این سه روش مربوط به میزان و ابعاد مواد چربی است که تزریق می شوند. مسلما در روش نانوفت ابعاد چربی ها بسیار کوچک تر است و نتایج تزریق نیز ظریف تر و زیباتر خواهد بود.

مزوتراپی

روش بعدی انجام گرفته در کلینیک زیبایی در تهران روش مزوتراپی است که احتمالا نام آن را زیاد شنیده اید. در این روش همچون دیگر روش های تزریقی عمل می شود. اما ماده ای که به پوست تزریق می کنند به هیچ وجه شیمیایی و خطرناک همچون بوتاکس نیست. در مزوتراپی معمولا مواد مغذی لازم برای بهبود پوست، ویتامین ها، کلاژن، پروتئین و…با یکدیگر ترکیب شده و به پوست تزریق می شوند. با تزریق این مواد هم پوست صورت سفت تر می شود و هم آن که اگر چربی اضافی در قسمت هایی از صورت وجود داشته باشد، حذف خواهد شد.

مزوتراپی علاوه بر حذف کردن چربی ها، کاهش میزان چین و چروک پوست و همچنین سفت کردن و جوان سازی پوست می تواند سبب برطرف شدن بیماری به نام آلوپسی یا همان کچلی نیز شود. آلوپسی معمولا به ریزش موهای ناحیه ای گفته می شود که در آقایان شایع تر است و می توان با استفاده از روش کم خطر مزوتراپی آن را درمان کرد.

تزریق پی آر پی

روش تزریق پی آر پی که با نام PRP injection نیز شناخته می شود روش آخری است که آن را معرفی می کنیم و در کلینیک زیبایی در تهران نیز انجام می شود. احتمال شنیدن نام این روش توسط شما بسیار کم است، زیرا روشی است.که هنوز در بین مردم جا نیفتاده است و همچون تزریق بوتاکس و ژل محبوبیت آن چنانی ندارد. برای تهیه ماده prp نیاز به چیزی نیست، فقط یک سرنگ از خونه فرد و دستگاه سانتریفیوژ برای جدا سازی پلاسما از گلبول ها لازم است. زمانی که پلاسمای خون جداسازی شد، آن را به ناحیه مورد نظر از صورت تزریق می کنند. کاربرد اصلی این روش نیز همچون دیگر روش ها جوان سازی پوست است.

جمع بندی از بهترین کلینیک زیبایی در تهران

به طور کلی روش هایی که ذکر شدند و توضیحات مختصری در مورد آن ها ارائه شد. همگی مربوط به شیوه های جوان سازی پوست بودند که در کلینیک زیبایی در تهران انجام می شوند. هر کدام از این روش ها در عین داشتن ویژگی های مثبت و تاثیراتی که دارند، مسلما امکان دارد عوارضی نیز داشته باشند. این عوارض گاهی دائمی و گاهی موقتی است. آن چیزی که اهمیت دارد آن است که سعی کنید تا در ابتدا کلینیک و پزشک مناسبی را برای این کار انتخاب کنید تا در نهایت دلهره خراب شدن زاویه و قسمت های دیگر صورت خود را نداشته باشید.

انتخاب کلینیک سیب سبز می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. در این کلینیک علاوه بر پزشکان بسیار حاذق و با تجربه در زمینه پزشکی و زیبایی، خدمات کاملی نیز به شما ارائه می شود و از همه مهمتر آن است که هزینه های درمانی زیبایی در این کلینیک کاملا مناسب است و نگرانی از این بابت نخواهید داشت.

برای دریافت مشاوره همین حالا تماس فرمایید.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در
خبرنامه تخفیفات کلینیک

*** عضویت در خبرنامه سایت

كلینیك تخصصی سیب سبز از سال 1388 در فضایی آرام و مناسب با بهره گیری از به روز ترین دستگاههای اروپایی و آمریکایی دارای مجوز رسمی از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) و با کادری از پزشکان و متخصصین تغذیه برای بازگرداندن زیبایی و تناسب اندام شما عزیزان مشغول به فعالیت میباشد، در این مكان همه چیز به گونه ای فراهم گردیده تا شما به عنوان میهمان این مجموعه به نتیجه دلخواه برسید.

روزهای کاری

شنبه : 09.00 - 20.00
یکشنبه : 09.00 - 20.00
دوشنبه : 09.00 - 20.00
سه شنبه : 09.00 - 20.00
چهارشنبه : 09.00 - 20.00
پنج شنبه : 09.00 - 20.00
جمعه : تعطیل

تماس سریع