ساعات کار کلینیک

شنبه تا پنجشنبه 9 صبح تا 20

ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

بهترین کلینیک لاغری، بهترین روش های رسیدن به اندام مناسب!

این روز ها همه به دنبال راه حلی ساده و دائمی برای تناسب اندام و رسیدن به اندام مناسب خود هستند؛ اما آیا راه حل دائمی و آسانی وجود دارد؟ سالیان سال تنها راه داشتن اندام مناسب استفاده از رژیم‌های غذایی سخت و بعضا ناراحت کننده بود و افراد با محدودیت های زیادی مواجه می‌شدند تا بتوانند به اندام مناسب مورد نظر خود برسند، اما خبر خوش این است که؛ امروزه تنکنولوژی به کمک ما آمده تا به‌راحتی، در زمان کمتر و با آرامش بیشتری به اهداف سلامتی و اندام مناسب خود برسیم. کلینیک سیب سبز یکی از مراکز زیبایی و لاغری پیشرو در زمینه لاغری موضعی و تناسب اندام کلی بوده و هست و در این زمینه خدمات متنوعی هم با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و هم رژیم درمانی متناسب ارائه می‌کند‌

با توجه به شیوع ویروس کرونا (کوید ۱۹) در دنیا و متاسفانه در ایران، کلینیک سیب سبز تهرانپارس از ابتدا با رعایت تمام دستورالعمل‌های بهداشتی سازمان بهداشت ایران و سازمان بهداشت جهانی کار خود را ادامه داد، تمامی پرسنل لاغری و تناسب اندام این مجموعه توسط پزشکان متخصص آموزش دیده‌اند و تمام دستگاه های مربوط به لاغری موضعی و تناسب اندام روزانه و بعد از هر بار مصرف کاملا ضد عفونی می‌شوند. ضمن اینکه با یک دستورالعمل مشخص ساعات مراجعه مشتریان عزیز ما به صورتی تنظیم می‌شود که تداخل به کمترین حد خود برسد تا احتمال شیوع به صفر برسد.

تناسب اندام و لاغری چیست و درمان چاقی چگونه اتفاق می افتد ؟

درمان چاقی و تناسب اندام

اول از همه معلوم کنیم منظور از تناسب اندام یا همان زیبایی اندام چیست. بنظر می‌رسد افراد برداشت‌های متفاوتی از تعریف و روش لاغری، چربی سوزی و رسیدن به تناسب اندام دارند.

برخی از برداشت‌ها اینهاست : عضله‌سازی، افزایش یا کاهش وزن، بالا بردن آمادگی جسمانی، افزایش کارایی بدن و اندام‌ها، داشتن حس روی فرم بودن، احساس سلامتی و شادابی.

همه این موارد فایده‌های لاغری و تناسب اندام است. در یک تعریف ساده می‌توانیم بگوییم تناسب اندام به معنی رسیدن به فرم ایده‌آل بدن شما برای انجام فعالیت‌های فیزیکی و زندگی روزمره است. با داشتن تناسب اندام شما می‌توانید مسافت‌های طولانی بدوید، براحتی در استخر شنا کنید و به اصطلاح «کم نیاورید».

وقتی غذا خوردن را کنترل کنید و لاغر شوید می‌توانید فعالیت‌های روزانه را انجام دهید و احساس ضعف و خستگی مفرط نداشته باشید. با تناسب اندام بدن شما به تعادل می‌رسد. تنفس، گردش خون و تپش قلب، تحرک عضلات و مفاصل، متابولیسم و سوخت و ساز بدن، چربی‌سوزی، ترشح هورمون‌ها و خلاصه همه چیز در بهترین شکل ممکن با توجه به فیزیولوژی شما قرار می‌گیرد.

در بدن ما، چربی در واحدهای مشخصی بنام سلول چربی یا آدیپوسیت (adipocyte) تشکیل می شود. بعد از دوران کودکی، تعداد سلول‌های چربی دربدن ما تقریباً ثابت می‌ماند و این حجم و اندازه سلول‌های چربی است که تغییر می‌کند یعنی وقتی چربی بیشتری در این سلول‌ها انباشته می‌شود.

بافت چربی بزرگتر می‌شود به عبارت دیگر شکم و پهلو، باسن، ران، بازوها بزرگ‌تر و چاق‌تر می‌شود و برعکس وقتى چربى ذخیره شده در سلول‌هاى چربى مصرف مى‌شود یا سلول‌هاى چربى تخریب می‌شوند، فرد لاغرتر می‌شود. درمان چاقی فقط با رژیم های سخت یا فقط با ورزش کردن امکان‌پذیر نیست، بهترین روش تناسب اندام و لاغری ترکیبی دارد از: اصلاح سبک زندگی و رفتارهای روزمره مانند تغذیه، فعالیت فیزیکی، خواب و انتخاب روش درمانی مناسب توسط پزشک.

افزایش وزن و اضافه وزن ممکن است بصورت بسیار تدریجی صورت گیرد، بهتر است در نظر داشته باشیم برای لاغری هم حتما بصورت تدریجی و آرام آرام اقدام کنیم.

شما برای کاهش وزن فقط احتیاج به یک تصمیم قاطع، انگیزه مناسب دارید و همراهی مشاور و تیم مجرب که باعث کاهش وزن تدریجی شما شوند. پس فقط شما تصمیم بگیرید و انگیزه داشته باشید در ادامه راه ما با شما خواهیم بود تا موفقیت کامل.

برای تناسب اندام خود و لاغری موضعی اندام، از بهترین کلینیک لاغری رایگان مشاوره بگیرید، روش صحیح را انتخاب کنید و با کمترین هزینه در کلینیک سبز به اندام دلخواه برسید

بهترین کلینیک لاغری در تهران کلینیک سیب سبز

روش‌هایی که آسیب جدی به سایر بافت‌ها نمی‌رسانند و سلول‌های چربی را به‌صورت هدفمند تخریب می‌کنند، روش‌های غیر‌تهاجمی گفته می‌شود. روش‌های غیرتهاجمی عوارض کمتری دارند و به‌صورت سرپایی انجام می‌شوند. 
بهترین روش‌های لاغری موضعی مانند: روش RF، کرایولیپولیز، لیزر با توان پایین (low level laser therapy)، اولتراسوند، کرایولیپولیز، لیزرهای مادون‌قرمز (infrared). این روش‌ها با بهترین کیفیت در کلینیک سیب سبز انجام می‌شوند.
آنالیز کل بدن
آنالیز کل بدن
درمان سلولیت و فرم‌دهی بدن با LPG
درمان سلولیت و فرم‌دهی بدن با LPG
درمان چاقی موضعی Cavitation
درمان چاقی موضعی Cavitation

دستگاه آنالیز تمام بدن در بهترین کلینیک لاغری، کلینیک سیب سبز با روش‌های کاملا علمی و مدرن زیر نظر پزشک متخصص، اقدام به آنالیز بافت‌های پربی و عضلات کل بدن می‌نماید. یکی از نتایج مهم از داده‌های این دستگاه مشاهده و پیش‌بینی وضع موجود اندام به کمک تجزیه و تحلیل اطلاعات و محاسبات بدست آمده از کامپیوتر می‌باشد.

برای انجام آنالیز بدن قبل از انتخاب روش انجام لاغری موضعی یا رژیم درمانی اقدام کنید.

این دستگاه بر مبنای تکنیک اندرمولوژی عمل نموده یعنی این سیستم به صورت کنترل شده روی بافت‌های زیر عمقی پوست اثر گذاشته و با تقویت بافت هم بند و سفت شدن پوست باعث رفع سلولیت و برجستگی‌های پوست شده و با درمان سلولیت، سطح خارجی پوست را صاف نموده و نمای ظاهری پوست را ترمیم می‌نماید و باعث کاهش سایز اندام می‌شود.

به برخورد امواج اولتراسوند (یعنی امواج فرا صوتی) با فرکانس بسیار زیاد با مولکول‌های آب و تشکیل و فوران حباب‌های ریز در آب کوتیشین گویند. انجام کوتشین در بافت چربی، سبب تشکیل حباب‌های ریز در اطراف سلول‌های چربی می‌شود که به شدت تحت تاثیر امواج اولتراسوند، در حال لرزش و فوران می‌باشند،…

رژیم درمانی
رژیم درمانی
مزوتراپی لاغری و لیپوزوم درمانی
مزوتراپی لاغری و لیپوزوم درمانی
کاهش وزن و سایز عمومی بدن Alice
کاهش وزن و سایز عمومی بدن Alice

اول از همه معلوم کنیم منظور از تناسب اندام یا همان فیتنس چیست. بنظر می‌رسد افراد برداشت‌های متفاوتی از تعریف و  روش لاغری و رسیدن به تناسب اندام دارند. برخی از برداشت‌ها این‌ها است : عضله‌سازی، افزایش یا کاهش وزن، بالا بردن آمادگی جسمانی، افزایش کارایی بدن و اندام‌ها، داشتن حس روی فرم بودن، احساس سلامتی و شادابی. همه این موارد جزو قابلیت‌های تناسب اندام هست. رژیم درمانی یکی از روش‌های موثر لاغری می‌باشد.

این دستگاه بر مبنای تکنیک اندرمولوژی عمل نموده یعنی این سیستم به صورت کنترل شده روی بافت‌های زیر عمقی پوست اثر گذاشته و با تقویت بافت همبند و سفت شدن پوست باعث رفع سلولیت و برجستگی‌های پوست شده و با درمان سلولیت، سطح خارجی پوست را صاف نموده و نمای ظاهری پوست را ترمیم می‌نماید و باعث کاهش سایز اندام می‌شود.

دستگاه Alice یک شبیه ساز ورزشی و تمرینات منحصر بفرد در زمینه‌ی لاغری و زیبایی اندام، سلامتی و اصلاح وضعیت ناشی (قوس کمر و انحراف ستون فقرات) می‌باشد. با ارزیابی تخصصی برنامه‌ی منحصر بفرد برای شما توسط کارشناسان ما تجویز می‌شود.از برنامه های این دستگاه تبدیل چربی به عضله است. شما با این دستگاه در ۲۴ جلسه نیم ساعته می‌توانید %۱۰ چربی‌های بدن خود را به ۲ کیلو گرم عضله تبدیل کنید و cm 3 از سایز کمر کاهش دهید.

عضویت در
خبرنامه تخفیفات کلینیک

*** عضویت در خبرنامه سایت

كلینیك تخصصی سیب سبز از سال 1388 در فضایی آرام و مناسب با بهره گیری از به روز ترین دستگاههای اروپایی و آمریکایی دارای مجوز رسمی از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) و با کادری از پزشکان و متخصصین تغذیه برای بازگرداندن زیبایی و تناسب اندام شما عزیزان مشغول به فعالیت میباشد، در این مكان همه چیز به گونه ای فراهم گردیده تا شما به عنوان میهمان این مجموعه به نتیجه دلخواه برسید.

روزهای کاری

شنبه : 09.00 - 20.00
یکشنبه : 09.00 - 20.00
دوشنبه : 09.00 - 20.00
سه شنبه : 09.00 - 20.00
چهارشنبه : 09.00 - 20.00
پنج شنبه : 09.00 - 20.00
جمعه : تعطیل

تماس سریع