لیزر در شرق تهران

مرکز لیزر تهرانپارس و تمام اطلاعاتی که لازم است بدانید

مرکز لیزر تهرانپارس تنها روشی است که شما می‌توانید برای همیشه از شر موهای زائد کل بدن راحت شوید. این کار با  جدیدترین تکنولوژی و دستگاه‌های الکساندرایت ۲۰۱۹ آمریکای و بروز، با تجربه و دانش زیر نظر پزشک مرتبط در کلینیک سیب سبز مرکزلیزر تهرانپارس انجام شود. شما در آرامش کامل و در امنیت با هزینه مناسب کار لیزر موهای زائد بدن خود را انجام خواهید داد.

خبر خوش و مهمی که داریم؛ این است که در کلینیک سیب سبز مرکز لیزر تهرانپارس از ابتدای شیوع ویروس کرونا (کووید ۱۹) تمامی محیط و دستگاه‌ها با توجه به پروتکل های بین المللی بهداشت جهانی ضدعفونی شدند. پرسنل کلینیک توسط پزشکان متخصص آموزش‌های لازم رو دیده اند و روزانه طبق یک دستورالعمل مشخص تمامی سطوح ضد عفونی می‌شوند. بخش لیزر موهای زائد کلینیک سیب سبز هم به‌صورت اختصاصی با حساسیت بالا ضد عفونی می‌شود. کلیه مشتریان عزیز کلینیک پک‌های استریل شده اختصاصی درنظر گرفته شده که ریسک بیماری را کاملا از بین خواهد برد.

لیزر تهرانپارس
کلینیک سیب سبز مرکز لیزر تهرانپارس

لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت چگونه انجام می شود ؟

شاید اغراق نباشد اگر بگوییم کشف اشعه لیزر انقلابی در علم پزشکی و صنایع مراقبت و زیبایی بوجود آورد. این اشعه اگرچه فواید بسیار دارد، اما تکنولوژی حساسی است و در صورت عدم مراقبت می‌تواند به پوست و بدن و به خصوص چشم‌ها آسیب بزند. لیرز هرچیزی را که رنگ تیره داشته باشد حرارت می‌دهد و می‌سوزاند.

اگر اشعه لیزر در چرخه مناسب رشد مو به فولیکول مو برسد، موی تیره‌رنگ داخل آنرا می‌سوزاند و از بین می‌برد.

در این روش با انجام لیزر موی زائد رفع می‌شود و دیگر از آن محل رشد نخواهد یافت. نکته مهم که وجود دارد این است که در استفاده اگر فولیکول مو در زمان استراحت و عدم فعالیت باشد.

کلینیک سیب سبز مرکز لیزر تهرانپارس

در کلینیک سیب سبز مرکز لیزر تهرانپارس و لیزر در شرق تهران برای رفع موهای زائد نکاتی که لازم است بدانید به شما یادآوری می‌شود.  شما با خیال راحت و بدون نگرانی در باره عوارض لیزر موهای زائد خود را برای همیشه از بین ببرید. اینجا معلوم می‌شود تبلیغات کسانی که می‌گویند در یک جلسه! لیزر کل بدن را انجام می‌دهد تا چه حد بی‌اساس است.

اگر قصد حذف موهای زائد بدن را دارید و اطلاعات چندانی از این موضوع ندارید. در قسمت مقالات آموزشی مقاله های متعددی در خصوص روش های برای از بین بردن موهای زائد یا مزایای از بین بردن موهای زائد با روش لیزر یا کارهای قبل از لیزر، کارهای بعد از لیزر که باید انجام دهیم یا در خصوص تعداد جلسات که ممکن است مورد نیاز باشد. همچنین در خصوص تاثیر رنگ پوست برای لیزر مطالعه کامل داشته باشید. در ضمن، مقاله پیشنهادی ما «۱۱ نکته که باید قبل از لیزر موهای زائد بدانید» اگر علاقه مند هستید حتما مطالعه کنید

چطور مناسب‌ترین لیزر را انتخاب کنیم

چطور بهترین دستگاه را انتخاب کنیم؟ بسته به اینکه شما تصمیم به رفع موهای زائد کل بدن داشته باشید یا فقط زیر بغل یا نواحی دیگر دقت شما برای انتخاب دستگاه باید بیشتر و بیشتر باشد، چون اگر اشتباه کنید و به مراکزى که دستگاه لیزر خوبى ندارند و از آى پى ال نامناسب استفاده مى‌کنند بروید، علاوه بر اینکه پولى که پرداخت مى‌کنید را از دست مى‌دهید، موهاى زائد هم بعد از چند ماه دوباره برمی‌گردند.

بنابراین خیلی مهم است که در مورد نوع دستگاه و کیفیت دستگاه لیزر و کلینیکی که قرار است. براى لیزر خود به آن مراجعه کنید، مطمئن شوید.مرکز لیزرتهرانپارس در حال حاضر یکى از بهترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد، لیزر الکساندرایت Gentlelase دارد که با تعداد جلسات کمتر و تاثیر بیشتر و کمترین درد، نسبت به دیگر دستگاه‌های لیزر‌؛ توانایی از بین بردن انواع موهاى زائد و حتى موهاى زیرپوستى را دارد.

لیزر تهرانپارس
لیزر تهرانپارس

مزایای لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت درلیزر تهرانپارس چیست؟

دستگاه الکساندرایت: سریع‌ترین دستگاه بوده (در هر ثانیه ۵ شات) و بهترین تاثیر و کمترین عارضه را دارد. طبق تحقیقات و تجربیات بعمل آمده در ایران، برای پوست نژاد ایرانی استفاده از این دستگاه بسیار مناسب است. دستگاه الکساندرایت کندلا یکی از پر طرفدارترین دستگاه‌ها هست در مرکز لیزر تهرانپارس انجام میشود.

دقت بالای لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت کندلا: این دستگاه با دقت بالا در کسری از ثانیه تعداد زیادی از ریشه موهای زائد را تشخیص داده و ریشه آن‌ها را از بین می‌برد.

ایمنی بالا: دستگاه الکساندرایت کندلا توسط FDA تایید شده و تمام موارد ایمنی دستگاه مورد آزمایشات سخت این سازمان قرار گرفته و ایمنی بالای دستگاه تضمین شده است.

دستگاه  الکسانرایت کندلا بیش از هر دستگاه دیگری در کلینیک‌های معروف آمریکا به کار میرود. از نظر میزان تاثیر، سرعت، کم بودن عوارض و کم بودن درد بی‌رقیب است. اما به علت قیمت بالای دستگاه که چندین برابر قیمت رقیب خود است. باعث شده به تعداد کافی در کشورمان وجود نداشته باشد که خوشبختانه کلینیک سیب سبز جدیدترین مدل این لیزر را در اختیار دارد.

از خصوصیات منحصر به فرد دستگاه لیزر موهای زائد الکسا قابل تنظیم بودن طول موج و میزان انرژی است. طول موج ۷۵۵ نانومتر بهترین طول موج در درمان موهای زائد است. پالس دیوریشن متغیر و هندپیس‌ها با اندازه‌های مختلف درمان را برای موهای کلفت و نازک درتمامی تایپ‌های پوستی از تیره تا روشن امکان پذیر می‌سازد.

برای دریافت مشاوره رایگان از مرکز لیزر تهرانپارس فرم را تکمیل فرمایید.