ساعات کار کلینیک

شنبه تا پنجشنبه 9 صبح تا 20

ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

درمان چاقی های موضعی Cavitation

  • خانه
  • -
  • تناسب اندام
  • -
  • درمان چاقی های موضعی Cavitation
 درمان چاقی های موضعی Cavitation

به برخورد امواج اولتراسوند (یعنی امواج فرا صوتی) با فرکانس بسیار زیاد با مولکولهای آب و تشکیل و فوران حباب های ریز در آب کویتیشن گویند.


انجام کویتیشن در بافت چربی، سبب تشکیل حبابهای ریز در اطراف سلولهای چربی می‌شود که به شدت تحت تاثیر امواج اولتراسوند، در حال لرزش و فوران می‌باشند، برخورد این حبابها با دیواره ی سلولهای چربی و ترکیدن آنها سبب پارگی دیواره ی سلولی و بیرون ریختن چربی درون سلولی (تری گلیسیرید) و خروج آب درون سلول می‌گردد.

آب درون سلولی بوسیله سیستم لنفاوی تخلیه و بوسیله کلیه‌ها به شکل ادرار دفع می شود. از این دو یکی دو روز بعد از انجام کویتیشن دفعات ادرار افزایش می یابد. تغییر رنگ و بوی ادرار هم در بعضی بیماران چاق دیده می شود. بنابراین همیشه نوشیدن آب فراوان در همان جلسه توصیه می شود. و اما چربی درون سلولی ( تری گلیسیرید ) که با کویتیشن آزاد شده، بوسیله ی آنزیمها به گلیسرول و اسیدهای چرب آزاد تجزیه می شود.

گلسیرول نوعی چربی محلول در آب است که پس از کویتیشن وارد گردش خون می شود و هر سلولی که نیاز به انرژی دارد آنرا از خون دریافت کرده و به مصرف سوخت وساز ( متابولیسم ) می رساند. ( اسیدهای چرب غیر محلول در آب) بوسیله سیستم گردش لنفاوی به کبد برده می شوند و در آنجا به مولکولهای دیگر تبدیل می شوند و به سوخت و ساز سلولها می‌رسند.

مقاله آموزشی

برای اطلاعات بیشتر در خصوص دستگاه کویتیشن در صورت تمایل مقاله ما با عنوان : کویتیشن چیست و چگونه موجب لاغری می شود را مطالعه بفرمائید.

در هر جلسه کویتیشن، تعدادی از سلول‌های چربی از بین می‌روند. چون تکثیر آنها غیر ممکن است، پس درمان با کویتیشن ماندگار و همیشگی است. در واقع بدون جراحی و کاملاً ایمن توانسته‌ایم با کمک کویتیشن سلولهای چربی را از بین ببریم. بدلیل قدرت بالایی این تکنیک، در هر جلسه کاهش سایز قابل ملاحظه ،چشمگیر و ماندگار است. اثر کویتیشن تا ۲ ماه در بافت چربی ادامه دارد و همین طور بهتر می شود.

دستگاه کویتیشن مرکز سیب سبز مجهز به اشعه مادون قرمز و درناژ لنفاوی است. که این دستگاه را از سایر دستگاههای کویتیشن مجزا می سازد. این دستگاه باعث دفع سریع چربی و کاهش سایز تضمینی می‌شود. محدودیت استفاده از امواج اولتراسوند در افراد دارای کبد چرب، فشار خون و چربی بالا و افراد دیابتیک می‌باشد. تعداد جلسات این دستگاه بصورت هفته‌ای یک یا دو جلسه می باشد. طول درمان بین ۸ الی ۲۰ جلسه بسته به میزان چربی ادامه می‌یابد. میزان تغییر سایز در افراد با توجه به سن، جنس و مقاومت چربی متفاوت است ولی حداقل cm1 کاهش سایز را در همه افراد دارد.

 

لاغری موضعی با کویتیشن چیست ؟

انجام ورزش و فعالیت بدنی به همراه رژیم غذایی کم کالری، قطعا کاهش وزن را به همراه خواهد داشت.

ارسال دیدگاه

عضویت در
خبرنامه تخفیفات کلینیک

*** عضویت در خبرنامه سایت

كلینیك تخصصی سیب سبز از سال 1388 در فضایی آرام و مناسب با بهره گیری از به روز ترین دستگاههای اروپایی و آمریکایی دارای مجوز رسمی از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) و با کادری از پزشکان و متخصصین تغذیه برای بازگرداندن زیبایی و تناسب اندام شما عزیزان مشغول به فعالیت میباشد، در این مكان همه چیز به گونه ای فراهم گردیده تا شما به عنوان میهمان این مجموعه به نتیجه دلخواه برسید.

روزهای کاری

شنبه : 09.00 - 20.00
یکشنبه : 09.00 - 20.00
دوشنبه : 09.00 - 20.00
سه شنبه : 09.00 - 20.00
چهارشنبه : 09.00 - 20.00
پنج شنبه : 09.00 - 20.00
جمعه : تعطیل

تماس سریع