قیمت لیزر های کلینیک سیب سبز مرکز لیزر، زیبایی و تناسب اندام 

دستگاه آلکساندرایت کندلا

در کلینیک سیب‌سبز، لیزر موهای زائد به وسیله دستگاه آلکساندرایت کندلا صورت می‌گیرد. این دستگاه و تمامی دستگاه‌های کلینیک سیب‌سبز دارای مجوز سازمان غذا و داروی آمریکا FDA)) می‌باشد. در بسیاری از افراد اپیلاسیون با موم، الکترولیز یا روش‌های مرسوم سبب ایجاد لک، قرمزی یا فرورفتگی در سطح پوست می‌شود. متاسفانه درمان آن‌ها آسان نیست. در حال حاضر معروف‌ترین و بهترین دستگاه لیزر موهای زائد در تمام دنیا دستگاه لیزر الساندرایت شرکت آمریکایی کندلا است. این دستگاه در بهترین و معتبرترین کلینیک‌های زیبایی آمریکا مورد استفاده می‌باشد. شما خواهید دید که با یک جلسه لیزر درمانی حدود ۱۰ تا ۴۰ درصد و با سه جلسه حدود ۳۰ تا ۶۰ درصد موهایتان کاهش می‌یابد. توجه داشته باشید لیزر بر روی موهای سفید، بور و کرکی اثری ندارد.

این روزها محبوبیت بیشتر از هر زمان دیگری است؛ با وجود این که لیزر موهای زائد از دهه ۹۰ وجود داشته است! لیزر، روشی موثر و ایمن برای از بین بردن موهای بدن است که عملاً به هیچ‌گونه نگهداری و مراقبت خاصی احتیاج ندارد. لیزر موهای زائد صورت موثرترین روش برای از بین بردن موهای زائد است که تقریباً در هر نقطه از بدن قابل استفاده است و نتایج طولانی مدت به همراه دارد. در لیزر، موها ریزتر و نرم‌تر می‌شوند. برای کسانی که به دلایل زیبایی می‎خواهند موهای بدن را به طور دائمی کاهش دهند، لیزر موهای زائد در مقایسه با سایر روش‎های از بین بردن موهای زائد بدن مانند اپیلاسیون، بند انداختن، ژیلت یا استفاده از کرم‌های موبر، میتوااند در وقت و انرژی شما صرفه‌جویی کند. موهای زائد اگر زیاد باشند ممکن است باعث عزت نفس پایین شود.

دستگاه الکساندرکندلا چیست؟

این دستگاه یک لیزر عالی برای از بین بردن مو است، درمانی سریع، راحت و موثر
را به شما ارائه می‌دهد (۷۵٪ سریع‌تر از لیزرهای معمولی).
این لیزر دارای یک دستگاه خنک کننده دینامیکی است که از فناوری محافظ
اپیدرمی قابل تنظیم برای به حداکثر رساندن ایمنی و راحتی مراجع استفاده می‌کند
.

عوارض جانبی لیزر را بشناسید

جالب است بدانید که عوارض جانبی لیزر به حدی کم است که از آن به عنوان امتیاز یاد می شود. تحریک های چند ساعته پوستی مانند التهاب، گزگز شدن یا ورم معمولا روی سطح پوست رخ می دهد و نیازی به نگرانی نیست.

مهم این است که این مشکلات طی زمان چند ساعته رفع می شود. بعضی از بیماران نیز احتمال دارد به تاول های پوستی دچار شوند یا شاهد پوسته پوسته شدن در سطح لیزر شده باشند. در چنین شرایطی راه های درمانی به شما پیشنهاد می شود و مداوای آنها برای جلوگیری از بروز عفونت مهم هستند.

آمار رضایت و نتیجه ای که بعد از رفع موهای رائد توسط لیزر به دست می آید نشان می دهد که عوارض کمی بعد از آن وجود دارد. اغلب کسانی که این روش را برای حذف موهای زائد انتخاب می کنند به عوارض جانبی کم و نتیجه بخشی سریع آن اشاره دارند.

چگونه می‌توانم برای لیزر آماده شوم؟

قبل از استفاده از لیزر اپیلاسیون انجام ندهید.

موهای خود را سفید (دکلره) نکنید.

 قبل از جلسه ناحیه درمان را تمیز کنید.

قبل از جلسه از هیچ کرم آرایشی استفاده نکنید.

۲۴ ساعت قبل از لیزر اصلاح کنید، نه چند ساعت قبل از لیزر!

از مصرف کافئین خودداری کنید، کافئین می‌تواند حساسیت شما را افزایش دهد.

چرا باید کلینیک زیبایی ما را انتخاب کنید؟

یکی از اصلی ترین  علت هایی که باید کلینیک سیب سبز رو  انتخاب کرد قیمت مناسب با بهترین دستگاه روز دنیا هست.

ما ایمنی شما را در قلب هر کاری در نظر می‌گیریم ما به شما اطمینان می‌دهیم که

کلینیک ما در امن‌ترین محیط ممکن هستند. ما در این مرکز لیزر، از جدیدترین دستگاه‌های
برای بهترین نتیجه استفاده می‌کنیم. همه پزشکان و تکنسین ما در این زمینه بسیار
باتجربه هستند؛
بنابراین، می‌توانید مطمئن باشید
که خود را به دستان ایمن و متعهدی سپرده‌اید.

کلینیک سیب سیز یکی از بهترین مراکز لیزر در تهران با بهترین قیمت لیزر آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

 

بهترین قیمت لیزر در تهران با دستگاه الکساندریت کندلا

هزینه‌ی بالا تضمین تاثیر بهتر نیست:

برخی از کلینیک‌ها از شما هزینه‌های بسیار بالا و بعضاً نجومی طلب می‌کنند و با تکنیک‌های تبلیغاتی و وعده‌های غیرواقعی قیمت‌های خود را بالا می‌برند. مثلاً دستگاهی را به عنوان بهترین دستگاه لیزر معرفی می‌کنند یا به شما قول می‌دهند که در ۲-۳ جلسه، روند درمانی را به اتمام برسانند. گول این تبلیغات دورغین را نخورید. اول از همه باید بدانید که هر کدام از دستگاه‌های لیزر مزایا و معایب خود را دارند. مثلاً لیزر الکساندریت سرعت و تاثیر بالایی دارد ولی اصلاً برای پوست‌های تیره مناسب نیست. دوم این که تمامی لیزرها حداقل به ۴ تا ۶ جلسه‌ی درمانی نیاز دارند.

بهترین قیمت لیزر های آقایون

  • قیمت لیزر فول بادی
  • قیمت لیزر مایو زیربغل
  • قیمت لیزر نیم تنه جلو
  • قیمت لیزر آنکارد صورت
  • قیمت لیزر پا